Opis stanowiska pracy

Stanowisko:

Technik, Inżynier serwisu.

Zakres obowiązków:

- rozruch i diagnostyka urządzeń zdalnego sterowania i SRK (sterowanie ruchem kolejowym),
- rozwiązywanie problemów projektowych i konfiguracyjnych,
- programowanie sterowników,
- opracowanie dokumentacji technicznych, testy i wdrożenia nowych wyrobów,
- świadczenie usług serwisowych w zakresie systemów sterowania.

Oferujemy:

- pracę w zgranym zespole,
- szkolenia techniczne i duże możliwości rozwoju,
- atrakcyjny system motywacyjny,
- pakiet socjalny (opieka medyczna LUXMED, karta MULTISPORT).

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie preferowane średnie lub wyższe politechnika, kierunki: elektrotechnika, automatyka, energoelektronika lub pokrewne,
- umiejętności w diagnozowaniu i naprawach urządzeń elektrycznych, elektronicznych, systemów sterowania i automatyki,
- analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
- mile widziana znajomość programowania mikrokontrolerów, mikroprocesorów, (AVR, ARM itp.),
- mile widziana znajomość C\C++,
- dyspozycyjność, mobilność
- uprawnienia SEP minimum do 1 KV,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
TAK Zgodnie z zakładowym regulaminem wynagradzania
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis