Pracownik Serwisu Technicznego

MCC

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie miała za zadanie:

- montaż i serwis urządzeń będących w ofercie firmy MCC (urządzenia do uzdatniania wody, urządzenia do pomiarów parametrów fizykochemicznych itp)

- montaż instalacji doprowadzających media do urządzeń

- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń

- współpraca z działem zakupów w celu optymalnego doboru urzadzeń do aplikacji

- współpraca w klientami firmy MCC, doradztwo techniczne w celu zapenienia optymalizacji procesów technicznych

Wymagania

Kandydat na stanowisko powinien posiadać:

- wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu automatyka, elektryka /lub z zakresu chemii, inżynieria środowiskowa lub pokrewne /lub doświadczenie w pracach montażowych (instalacje z tworzyw sztucznych, materiałów nierdzewnych itp)

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- prawo jazdy kat B

- gotowość do podróży służbowych (wyjazdy na terenie Polski)

Prezentacja firmy

Firma MCC jest firmą inżynierską o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria