Doradca w serwisie samochodowym

Derksen Polska Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) aktualnie poszukuje dla swojego klienta serwisu samochodów osobowych, kandydatów na poniższe stanowiska:

DORADCA SERWISOWY / DORADCA DS. LIKWIDACJI SZKÓD
Miejsce pracy: Ruda Śląska i Przyszowice k. Gliwic

Główny zakres obowiązków:
- Doradca serwisowy: kompleksowa obsługa klienta (poznawanie potrzeb, wstępna diagnoza usterek, udzielanie informacji oraz nadzór nad procesem naprawy, wyliczanie należności, prowadzenie dokumentacji)

- Doradca ds.likwidacji szkód: obsługa Klientów, informowanie Klienta o przebiegu naprawy oraz nadzór nad jej przebiegiem, szacowanie kosztów, prowadzenie dokumentacji, wykonywanie kalkulacji oraz ocena kosztorysów, współpraca z firmami ubezpieczeniowymi.

Wymagania

- Około 2 letniego doświadczenia u autoryzowanego dealera samochodów lub na stanowisku pokrewnym,
- Wykształcenia min. średniego technicznego,
- Znajomości budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych,
- Umiejętności organizacji pracy własnej oraz odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków,
- Biegłej obsługi komputera - MS Office,
- Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (pensja podstawowa + premie),
- Pracę w jednym z największych autoryzowanych serwisów samochodowych na Śląsku,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Rozwinięty system szkoleń.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Doradztwo / Konsulting