Pracownik serwisu pomp

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Manpower
  • Możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy już po 3 miesiącach
  • Praca w dniach pon.-pt. w godzinach 8-16
  • Wynagrodzenie: 4800 zł brutto/miesiąc
  • Opieka Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia
  • Pakiet medyczny Medicover, karta sportowa MultiSport, ubezpieczenie
  • Miejsce pracy: Adamów koło Błonia

Wymagania:

  • Zdolność do wykonywania prac manualnych
  • Chęć do podjęcia długofalowej współpracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń przekazanych na serwis
  • Wypełnianie dokumentacji serwisowej
  • Składowanie urządzeń, zabezpieczenie przed uszkodzeniem
  • Dbanie o porządek i utrzymywanie czystości na swoim stanowisku pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials