Pracownik serwisu - hydraulika siłowa z dalszą perspektywą rozwoju

HSR Gmbh Hochdruck Schlauch + Rohr Verbindungen

Czeladz, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Demontaż, produkcja i montaż połączeń w układach hydraulicznych z przewodów elastycznych i rurowych zgodnie z wymaganiami klienta mając do dyspozycji nasz samochód serwisowy Sprinter®.
  • Zadania handlowe jak i również organizacja magazynu
  • Obsługa i wsparcie dotychczasowych klientów
  • Optymizm i energia w pozyskiwaniu nowych klientów dla serwisu HSR
  • Serwis i naprawa instalacji technicznych na terenie ekspolatacji maszyn i w zakładzie przemysłowym

Wymagania

  • Chęć poszerzania swojego know-how w dziedzinie hydrauliki wyskociśnieniowej
  • Chęć pogłębienia wiedzy z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki w kwestiach technicznych i handlowych.
  • Wykształcenie techniczne (np.mechanik lub mechatronik). Mile widziane doświadczenie w branży usług serwisowych.
  • Otwartość i komunikatywny charakter, umiejętność i entuzjazm w współpracy z klientami w celu znalezienia jak najlepszego rozwiązania dla nich
  • Umiejętność pracy w zespole, myślenie ukierunkowane na potrzeby klienta, zapał i elastyczność w działaniu

• Posiadanie prawa jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą sie spółką zależną Grupy Würth, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria