Pracownik serwisu/Elektronik

Infoscan S.A.

02-516 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Diagnostyka i serwis aparatury medycznej
• Testowanie urządzeń po wykonanych naprawach
• Prowadzenie dokumentacji serwisowej
• Zarządzanie stanem zapasów części

Wymagania

• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• Umiejętność wykonywania połączeń lutowanych
• Praktyczna znajomość metod testowania układów elektronicznych
• Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, mechatronika)
• Doświadczenie w pracy w systemie zarządzania jakością
• Zainteresowanie konstrukcją aparatury medycznej

Prezentacja firmy

Infoscan od 2007 roku konsekwentnie rozwija swoje kompetencje w ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji