Pracownik Service Desk IT

Cyclad Sp. z o.o.

Bieruń, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bieruń

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Opis stanowiska:

  • Ewidencja zgłoszeń użytkowników w pierwszej linii wsparcia
  • Rozwiązywanie zadań w pierwszej linii wsparcia w obszarze IT
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
  • Instalowanie i konfiguracja aplikacji systemowych
  • Ewidencja sprzętu
  • Tworzenie bazy wiedzy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows
  • Znajomość Microsoft Office / OpenOffice
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieci komputerowych
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Microsoft Dynamics AX
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami VPN

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
  • Dostęp do najnowszych narzędzi pracy
  • Uczestnictwo w innowacyjnym projekcie informatyzacji firmy
  • Pracę zmianową w godzinach 7:00 - 18:00
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.