Opis stanowiska pracy

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Gołąb, prężnie działa na warszawskim rynku usług prawnych począwszy od 2007 r. poszerzając zakres usług jak również podnosząc standard świadczonej obsługi prawnej.

Spektrum usług Kancelarii zapewnia kompleksową obsługę dopasowaną do specyfiki działalności każdego klienta.

Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Sekretariatu

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu Kancelarii, w tym przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji Biura w wersji papierowej i w systemie komputerowym, rozdzielanie zadekretowanej korespondencji, a także obsługa poczty elektronicznej;
  • zarządzanie kalendarzem, obsługa spotkań i narad oraz interesantów w zakresie udzielania informacji i kierowania do poszczególnych komórek organizacyjnych;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji, w tym prowadzenie rejestru poczty przychodzącej i wychodzącej;
  • przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych oraz obsługa telefoniczna Kancelarii;
  • prowadzenie spraw związanych z zaopatrywaniem pracowników biura w materiały biurowe;
  • wsparcie w przygotowywaniu / edycji dokumentów oraz pomoc innym pracownikom Kancelarii w realizacji ich zadań.

Oczekiwane kompetencje:

  • zaawansowanej znajomość pakietu MS Office;
  • wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych;
  • samodzielności i wysokiego poziomu zaangażowania w powierzone zadania;
  • punktualności, umiejętności pracy pod presja czasu oraz dobrej organizacji pracy własnej;
  • znajomości zasad prowadzenia, przechowywania korespondencji biurowej i innych dokumentów;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie stosowne do umiejętności i zaangażowania w pracę;
  • stabilną pracę w prężnie działającej Kancelarii;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o poufności danych osobowych.

Prezentacja firmy

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Gołąb, prężnie działa na warszawskim rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura