Pracownik sekretariatu

Klient InfoPraca.pl

Mysłowice, śląskie

Ponadto oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet socjalny

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Mysłowice

Główne zadania:

  • obsługa sekretariatu (m.in. powitanie i obsługę gości, obsługę połączeń telefonicznych)
  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • organizowanie spotkań służbowych oraz wyjazdów służbowych
  • obsługa korespondencji
  • wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy
  • organizacja zaopatrzenia biura w artykuły biurowe i spożywcze
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji i sal spotkań

Państwa profil:

  • doświadczenie w pracy biurowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum średnie wykształcenie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybko zmieniających się okolicznościach
  • czynne prawo jazdy kategorii B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.