pracownik sekretariatu w Instytucie Prawa, Administracji i Ekonomii

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Kraków, 30-084, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

- prowadzenie dokumentacji Instytutu (prowadzenie rejestracji pism przychodzących i i wychodzących, gromadzenie zarządzeń, planów studiów, sprawozdań itp.),
- prowadzenie ewidencji dyżurów i godzin konsultacji pracowników naukowych,
- prowadzenie korespondencji Instytutu z jednostkami organizacyjnymi Uczelni
i pozauczelnianymi,
- prowadzenie rejestru pracowników wyjeżdżających na delegacje służbowe krajowe,
- przyjmowanie stron oraz udzielanie informacji interesantom zewnętrznym i wewnętrznym (studenci, pracownicy),
- przygotowywanie materiałów do opracowania przydziału czynności i zajęć dydaktycznych, rozkładów zajęć dydaktycznych, harmonogramu obron, konkursów na stanowiska naukowo-dydaktyczne,
- sporządzanie obciążeń dydaktycznych oraz sprawozdań dla Działu Nauczania i Współpracy z Oświatą,
- sporządzanie umów o dzieło, zleceń,
- udział w zebraniach i protokołowanie.

Wymagania

NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie zawodowe w pracy w szkolnictwie wyższym,
- umiejętność planowania pracy własnej, odpowiedzialność, terminowość,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
- biegła obsługa komputera.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie,
- dodatek stażowy, premia,
- świadczenia z ZFŚS,
- niezbędne narzędzia pracy,
- szanse związane z rozwojem Uczelni.

WYMAGANE DOKUMENTY:

- kwestionariusz (CV),
- list motywacyjny,
- inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy. Prosimy o dołączenie podpisanego oświadczenia dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (ze strony UP Kraków: zakładka: pracownik/oferty pracy/praca/dokumenty do pobrania).

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów,    a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.

Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów w Dziale Spraw Pracowniczych w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia, dodatek za staż pracy.
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa