Pracownik Salonu / Doradca Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Aktywne doradztwo w zakresie oferowanych produktów i zapewnienie profesjonalnej obsługi
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Dbanie o realizowanie zadań promocyjnych i marketingowych zgodnie z zaleceniami
  • Dbanie o wizerunek ekspozycji asortymentu zgodny ze standardami firmy
  • Przygotowywanie zamówień
  • Realizacja dostaw i zamówień (łóżka i materace) do klientów - opcjonalnie
  • Montaż łóżek u klienta - opcjonalnie.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta i znajomość technik sprzedażowych
  • Komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy - 2 razy w miesiącu
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu MS Office i obsługa komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Orientacja na cele sprzedażowe.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie sprzedażowe
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)
  • Wsparcie merytoryczne oraz pakiet szkoleń wdrożeniowych.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-844) Plac Europejski 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe, a w przypadku wyrażenia zgody także w celu marketingowym. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom z Grupy Adecco, do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Numer referencyjny: DKS/08/2017/WRC
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.