Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik rolny

Nr referencyjny: PRR/0519/FR

Miejsce pracy: Bunembert, na północy Francji, niedaleko Calais i Boulogne sur Mer

Mamy do zaoferowania:

  • atrakcyjne warunki umowy,
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • dodatek transportowy,
  • zapewnione, darmowe zakwaterowanie
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Warunki:

  • praca sezonowa - 3 miesiące - od 01/06 do 31/08
  • stawka - 10,03 EUR/h brutto + dużo nadgodzin
  • mieszkanie w domu rodzinnym (dom rodziców właściciela firmy)
  • praca w rodzinnej firmie
  • praca w szklarni - wysoka temperatura (25-35 stopni), wilgoć
  • praca na stojąco - truskawki nie rosną na ziemi

Wymagania

Do Twoich obowiązków należało będzie:

  • ogólna pielęgnacja rosnących truskawek
  • pędowanie truskawek, odrywanie zeschniętych części

Jeśli posiadasz:

  • dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu zaraz,
  • doświadczenie w pracach rolnych, sezonowych,
  • dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac,
  • chęci i zaangażowanie,

To właśnie Ciebie szukamy. Nie zwlekaj . Aplikuj już dzisiaj!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo