Pracownik robót elewacyjnych / Brygada robót elewacyjnych

Budimex S.A.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • wykonywanie elewacji, również w systemie BSO
  • rozładunek oraz transport materiałów na terenie budowy

  • znasz rysunek techniczny
  • posiadasz doświadczenie w wykonywaniu prac elewacyjnych

Pracujemy zgodnie z przepisami BHP.
Zapewniamy środki ochrony indywidualnej oraz odzież roboczą.

Jako nasz pracownik będziesz mógł polecać kolegów do pracy. Nagroda za polecenie pracownika wynosi 500,00 zł. brutto.

Jeśli masz CV - WYŚLIJ klikając przycisk APLIKUJ
Jeśli chcesz aplikować bez CV - WYŚLIJ SMS z nazwą stanowiska lub ZADZWOŃ 509-861-139

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ (przycisk po prawej stronie ogłoszenia).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Budimex S.A. Budimex S.A.