Pracownik Restauracji Weekendy Pizza Hut Arena

Pizza Hut_

Poznań, wielkopolskie

Pizza Hut_
W Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła.
Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów,
jakie rozwijają się pod naszym dachem.

Zacznij od stanowiska

i poznaj przepis na dalszą udaną karierę.
Pizza Hut_

Twoje zadania:

• Przygotowywanie produktów Pizza Hut zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich najwyższą jakość
• Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Nasze oczekiwania:

• Zaangażowanie
• Pozytywna energia
• Książeczka sanitarno - epidemiologiczna
• Ukończone 18 lat

Oferujemy:

• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Godziny pracy i wymiar etatu dopasowane do Twoich potrzeb
• Szkolenia za które Ci zapłacimy
• Realna możliwość awansu - 80% naszych managerów zaczynało swoją karierę od stanowiska pracownika restauracji
• Premie za polecanie do pracy przyjaciół, nagrody za dobre wyniki pracy
• Możliwość korzystania z multikarnetu sportowego, opieki medycznej Medicover
• Zniżka na Twoje ulubione Produkty Pizza Hut, Burger King, Starbucks, KFC

Pizza Hut_
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.