Pracownik restauracji Warszawa Metro Wilanowska

HRBC GROUP SP. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w Innowacyjnej nowo powstałej restauracji jako
Pracownik restauracji - zapraszamy każdy przedział wiekowy :)

Miejsce pracy: Warszawa Metro Wilanów
Za co będziesz odpowiadać?
• przygotowywanie produktów oraz obsługa urządzeń
• sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień
• prace porządkowe w sali, kuchni
(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)

Czego oczekujemy?
• pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji
• książeczki sanitarno-epidemiologicznej
• nie wymagamy doświadczenia w gastronomii
• komunikatywny język polski
Co oferujemy w zamian?
• stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem
• uczciwe warunki
• elastyczny grafik (praca w godzinach 10:00-21:00)
• po okresie próbnym oferujemy benefity (karta multisport itp.)
• Zapraszamy studentów i nie tylko 
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
18PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy