Pracownik Restauracji McDonald’s Kraków Pilotów

ANDREW BROCHOCKI SAFRON

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Za co będziesz odpowiadać?

  • przygotowanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów), oraz obsługa urządzeń.
  • pracę magazynowe, uzupełnianie zapasów.
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowania zamówień.
  • pracę porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji.

Wymagania

  • pozytywne nastawienie do pracy i gości restauracji.
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
14,5PLN - 18,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatek za pracę w godzinach nocnych, premia za pracę w niedzielę i święta.
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca na magazynie, Praca Inne