Pracownik restauracji - elastyczne godziny pracy!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Węgrzce, Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Węgrzce, Kraków

OBOWIĄZKI

• przygotowanie produktów i posiłków
• obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
• dbanie o czystość na terenie restauracji
• kontrola właściwego poziomu zapasów i dostępności produktów

WYMAGANIA

• posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
• jesteś w dyspozycyjny pięć dni w tygodniu głównie w godzinach wieczornych
• jesteś optymistycznie nastawiony do ludzi, a kontakt z nimi to dla Ciebie przyjemność
• lubisz, gdy w pracy dużo się dzieje, a entuzjazm nie jest Ci obcy

OFERUJEMY

• pracę w oparciu o umowę zlecenie, a następnie o umowę o pracę
• wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14,35 zł brutto i premie
• elastycznych grafik dopasowany do Twoich potrzeb
• zapewniamy powrót do domu po zmianie zamykającej

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.