Pracownik remontowo-wykończeniowy

HR SIGMA

Breda, zagranica

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Breda

Zadania:

  • Wykonywanie prac instalacyjnych, malowanie, gipsowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi, stawianie konstrukcji z płyt kartonowo - gipsowych, układanie glazury, układanie różnych rodzajów podłóg (wykładziny, panele), wykończenia wnętrz

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności m.in.: prace instalacyjne, malowanie, gipsowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi, stawianie konstrukcji z płyt kartonowo - gipsowych, układanie glazury, układanie różnych rodzajów podłóg (wykładziny, panele), wykończenia wnętrz
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • Samodzielność
  • Wysoka jakość wykonywanej pracy
  • Dokładność
  • Umiejętność utrzymywania czystości miejsca pracy

Oferujemy:

  • Stałą pracę przez cały rok
  • Zakwaterowanie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 7-18
  • Pracę w soboty w godz.: 7-15

Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : PrBud/AA/06/2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA