Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa Rubycon w Bydgoszczy, producent reklamy zewnętrznej i wystroju wnętrz poszukuje pracownika reklamy - montażysty

Miejsce pracy: Bydgoszcz + montaże na terenie kraju

Zadania:
- obsługa plotera drukującego, tnącego,
- obsługa urządzeń cyfrowych, laserowych oraz CNC,
- wykonywanie prac reklamowych /demontaże i montaże, oklejenia tablic, witryn, aut, itp./,
- montaż kasetonów, liter 3D, innych form reklamowych

Wymagania

- umiejętność i zdolności manualne,
- samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- znajomość używania w praktyce wiertarki, szlifierki, opalarki, oraz pozostałych narzędzi tego typu,
- dyspozycyjność,
- znajomość programu COREL DRAW jest dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Prezentacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja