Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Pracownik recyclingu – sortowanie metalu NOWA OFERTA!

Holandia, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 11 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Miejsce pracy: Holandia

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Ilość godzin: min. 40/tydz. (możliwość nadgodzin, głównie w soboty)

Obowiązki:

Praca polegająca na sortowaniu różnego rodzaju metali stojąc przy taśmie.

Oferujemy:

Stawkę 11,78 euro brutto/godz.

Zatrudnienie na warunkach holenderskich - umowa o pracę itp.

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione - płatne przez pracownika

Wymagania

Umiejętność rozróżniania typów metali

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

Prawo jazdy kat. B

Kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Uwaga! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja