Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4961

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią oraz telefoniczną obsługę Gości hotelowych, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych, dokonywanie meldowania i wymeldowania Gości, rozliczanie pobytów, obsługę portali rezerwacyjnych, przygotowanie imprez okolicznościowych. Wybrany kandydat, który dołączy do naszego zespołu będzie brał czynny udział w stałym podnoszeniu satysfakcji i zadowolenia Gości z pobytu w naszym hotelu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, inne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: wysoka kultura osobista i komunikatywność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy, duża motywacja do pracy, sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań, komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, wykształcenie m.in. średnie, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej, zorientowanie na wysoką jakość obsługi Gości, nie wymagamy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy cykl szkoleń przygotuje Cię profesjonalnie do pracy w Hotelu, dodatkowym atutem będzie znajomość programu hotelowego KW Hotel. Miejsce pracy: Gdańsk- Borkowo, ul. Akacjowa 23C. Kontakt telefoniczny: 506 210 727 lub mailowy: biuro@zlotystaw.pl. Dni i godziny pracy według grafiku. Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji kandydata.

Miejsce pracy: 80-454 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 1

Wymagane dokumenty: .

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy