Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik Recepcji - 1/2 etatu

Miejsce pracy: Wadowice, Myślenice, Kalwaria Zebrzydowska

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa centrali telefonicznej - również w języku angielskim;
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • Koordynowanie obiegu i archiwizacja dokumentacji firmowej;
  • Przygotowywanie prostych zestawień w programie Excel;
  • Koordynacja zamówień artykułów biurowych;
  • Współpraca z działem księgowości

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na recepcji - mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • Komunikatywność i samodzielność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w wymiarze 1/2 etatu;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Informujemy, iż będziemy kontaktować się w wybranymi Kandydatami.

Prosimy o polecenie oferty Znajomym.

Numer referencyjny: PR/03/2018/VAL
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.