Pracownik Punktu Usługowego

Minit Polska Sp. z o.o.

Katowice, Gliwice, śląskie

Międzynarodowa firma z 60-letnią tradycją posiadająca 1000 punktów usługowych w Europie – MISTER MINIT w chwili obecnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Gliwice

Opis stanowiska

  • praca w punkcie usługowym zlokalizowanym w centrum handlowym
  • mechaniczne naprawy smartfonów
  • dorabianie kluczy
  • drobne naprawy zegarmistrzowskie
  • naprawa obuwia

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie techniczne i w handlu
  • dokładność, sumienność
  • komunikatywność i samodzielność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwość dopasowania do zajęć)

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie plus premie
  • możliwość pewnej pracy w firmie z 60-letnią tradycją
  • bezpłatne szkolenie
  • kartę multisport dla najlepszych
  • ciekawą pracę również dla emerytów i rencistów
  • możliwość rozwoju i awansu
CV (w formacie .pdf lub Word 95/98) prosimy przesyłać za pomocą przycisku.