Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/06/2018.

Pracownik punktu poboru opłat na autostradzie

Balice Kraków, małopolskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- Praca w punkcie poboru opłat na autostradzie A4 – Kraków Balice
- Przyjmowanie / rozliczanie opłat za przejazd
- Sporządzanie stosownych raportów i rozliczeń
- Udzielanie informacji kierowcom

Wymagania

Wymagania:

- Chęć i motywacja do pracy
- Mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem oraz przy obsłudze systemów kasowych
- Dyspozycyjność do pracy w Balicach
- Wymagany własny środek transportu

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Praca w systemie zmianowym
- Wynagrodzenie 15 zł brutto/h + dodatki
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Szkolenie wprowadzające

Szukamy także osób chętnych do podjęcia pracy wakacyjnej od 25.06 do końca wakacji

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta