Pracownik przy sortowaniu przesyłek

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

• sortowanie przesyłek kurierskich
• praca ze skanerem ręcznym
• załadunek i rozładunek aut dostawczych
• proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego
• dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

WYMAGANIA

• gotowość do pracy w godzinach nocnych: 20:00-04:00
• możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

• umowa o pracę
• praca we Wrocławiu
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2130 złotych brutto
• system premiowy do 30% brutto w wysokości 640 złotych

Ponadto:
• premia frekwencyjna w kwocie 200 złotych brutto
• dodatek za pracę w godzinach nocnych ok. 250 złotych brutto
• możliwość poznania specyfiki pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy