Pracownik przy produkcji Taboru Kolejowego

IPF GROUP S.A.

Francja, okolice Lens, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Blacharz/Monter przy produkcji Taboru Kolejowego

Obowiązki:
- montaż karoserii nadwozia kolejowego,
- praca z z wykorzystaniem narzędzi ślusarskich, ręcznych
narzędzi elektrycznych (wiertarki, szlifierki,
gwintownice, przecinaki)
- montowanie i regulowanie urządzeń mechanicznych przy produkcji
taboru kolejowego,

Wymagania

Wymagamy:
- doświadczenia w branży kolejowej,
- zdolność do pracy,
- dyspozycyjność do wyjazdu,
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis