Pracownik przy produkcji paneli, bez doświadczenia 12,05 euro/h Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Kruibeke, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Kruibeke

Obowiązki:

  • prace przy produkcji paneli, parkietów m.in kładzenie desek na linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn
  • pakowanie gotowego produktu
  • kontrola jakości na każdym etapie produkcji

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,05 euro brutto na godzinę
  • pakiet szkoleń, trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Alicja Zabłocka
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.