Pracownik przy prefabrykacji - 15,75 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Meer, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Meer, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownika Przy Prefabrykacji dla firmy z branży prefabrykacji.

Dołącz do nas! Oferujemy:

  • polsko-belgijską umowę o pracę
  • stawkę 15,75 euro brutto/h
  • nadgodziny płatne 150%
  • premię roczną (13. pensję)
  • 50 euro netto za polecenie Pracownika (po przepracowaniu przez niego całego miesiąca)
  • kartę paliwową za wyjazd własnym samochodem oraz dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wystarczy, że:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • możesz wyjechać do pracy swoim samochodem
  • chcesz podjąć długotrwałe zatrudnienie
  • charakteryzujesz się sumiennością i zaangażowaniem

Obowiązki:

  • praca przy prefabrykacji
  • rozprowadzanie betonu równomiernie w formie
  • polerowanie betonu
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy