Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik przepakowywania leków

Miejsce pracy: Łódź, Andrespol, Rzgów

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie godzinowe 14 zł brutto + system premiowy
  • pracę od poniedziałku do piątku bez weekendów
  • pracę w systemie dwuzmianowym (5:30-13:30, 13:30-21:30)
  • dogodną lokalizację z dojazdem liniami W, 69, 72 i 72D
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Zadania:

  • składanie kartoników
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, to już teraz wyślij swoje CV.

Więcej informacji udzielamy pod numerem tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.