Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Pracownik Przepakowań

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nasza oferta:

-praca od zaraz u wiarygodnego pracodawcy

-terminowa wypłata wynagrodzenia

-system premiowy

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (umowy dwutygodniowe, po miesiącu - miesięczne, zatrudnienie na pełen etat)

-możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego od kilku złotych miesięcznie

-możliwość skorzystania z karty Multisport w bardzo atrakcyjnej cenie

-opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta

Zadania:

-pakowanie, etykietowanie produktów

-tworzenie zestawów promocyjnych

-układanie produktów na paletach

Nasze oczekiwania:

-książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny (możliwość aktualizacji książeczki na koszt Pracodawcy)

-zdolności manualne

-dokładność

-obowiązkowość i zdyscyplinowanie

-chęć podjęcia stałej współpracy

-gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku