ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Ziębice, Dzierżoniów, Strzelin, Niemcza

Oferujemy:
• Wynagrodzenie zasadnicze + premię i dodatki
Darmowy dojazd z wielu miejscowości, m.in. Wrocław, Strzelin, Niemcza, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Ziębice, Henryków i wiele innych!
Pracę zaczniesz od zaraz! Wystarczy przyjść na spotkanie
• Możliwość wyboru pracy na 1 lub ½ etatu
• Benefity pozapłacowy- MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki pracownicze!

Zadania:
• Proste prace fizyczne na różnych obszarach produkcyjnych -
• Paletyzacja produktów w magazynie

Wymagania:
• Chęć i motywacja do pracy
• Aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne - lub gotowość do wyrobienia!
• Dyspozycyjność min. 3 dni w tyg.

ZADZWOŃ 882 189 752 lub APLIKUJ

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością długofalowej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials