Pracownik Produkcyjny

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Produkcja i montaż lekkich części zgodnie z instrukcjami,
  • Kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów,
  • Oklejane etykietą i opisywanie opakowania z wyprodukowanym wyrobem.

Wymagania:

  • min. 3 miesięczne doświadczenie na produkcji
  • Gotowość od podjęcia pracy od zaraz w systemie 3 x zmianowym (06-14; 14 -22; 22-06)
  • Pozytywne nastawienie ! : -)

Nasz Klient oferuje:

  • Praca w systemie 3 zmianowym,
  • Wynagrodzenie 2 900 brutto + dodatki do wynagrodzeń
  • Bardzo Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę u pracę bezpośrednio z firmą produkcyjną ( bez pośredników !)
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Paczki na Święta,
  • Karta Sportowa OK System,
  • Zaplecze socjalne
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy !

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton