Pracownik produkcyjny

Siemianowice Śląskie, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, producenta opakowań z tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
• Dodatek za pracę zmianową - 16% płacy zasadniczej
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Duże możliwości rozwoju
• Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do urlopu)
Oczekujemy:
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
• Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie
• Zaangażowanie i chęć rozwoju
Zakres obowiązków:
• W początkowej fazie zatrudnienia pakowanie produktów przy linii produkcyjnej
• Docelowo, po zakończeniu szkolenia TWI- samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych
• Dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji