Opis stanowiska pracy

Praca ręczna przy produkcji skórzanych toreb i akcesoriów. Przygotowanie szablonów, wycinanie i obróbka skóry naturalnej, przygotowanie elementów składowych, szycie i składanie toreb. Praca przy maszynie do szycia, ścieniarkach do skór, wykonywanie hotstampingu.

Wymagania

Wymagamy tylko umiejętności szycia na maszynie, pozostałych zadań możemy nauczyć każdego. Poszukujemy osoby, która będzie chciała się nauczyć rzemiosła i związać z nami na stałe. Idealna kandydat to ktoś, kto lubi pracę ręczną, jest bardzo precyzyjny, energiczny, kreatywny oraz odpowiedzialny za swoją pracę.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkującą skórzane torby i akcesoria. Nasze produkty zd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne