Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początkowo nasza działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki mieszkańców Warszawy i okolic. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce. Nasze wyroby cieszą się również ogromną popularnością w większości krajów Unii Europejskiej, a także Azji i Ameryce Północnej. Nasza firma nastawiona jest na innowacyjność i elastyczność produkcyjną, a jednocześnie nie traci profilu biznesu rodzinnego, towarzyszącego nam od początku działalności. Rodzinę Inter Europol tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak również pełni pasji młodzi ludzie dopiero rozpoczynający karierę zawodową.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze:

PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH

(miejsce pracy: Marki, Małopole)

Główne zadania:

  • Wykonywanie prac na liniach produkcyjnych związanych z wypiekiem, pakowaniem, sortowaniem pieczywa
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług

Wymagania:

  • Mile widziane:
    - doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
    - uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • Uczciwość, sumienność, rzetelność
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wymagana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne