Opis stanowiska pracy

Pracodawca to ogolnoswiatowy producent i dostawca systemow termicznych, stworzonych, aby wspierac bezpieczna dystrybucje lekarstw, szczepionek oraz innych produktow ratujacych zycie dla przemyslu farmaceutycznego, biotech, medycznego.

Obecnie poszukujemy pracownika produkcyjnego, do ktorego zadan nalezec bedzie wypelnianie form pianka, ktora po zastygnieciu tworzy opakowania termiczne sluzace do przewozenia produktow farmaceutycznych oraz medycznych ratujacych zycie.

Praca odbywa sie w systemie dwuzmianowym: zmiana popoludniowa oraz nocna (pracownik otrzymuje odpowiednie dodatki zmianowe)

Oferujemy dlugotrwaly kontrakt w firmie, gdzie panuje mila atmosfera

Wymagania

Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
Gotowosc do pracy w systemie dwuzmianowym
Umiejetnosc pracy w zespole
Prawo jazdy mile widziane

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
dlugotrwaly kontrakt
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji