Pracownik produkcyjny

Memoboards Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Memoboards Sp. z o.o. Na rynku tablic działamy już blisko 25 lat. Początkowo produkowaliśmy tablice korkowe i galanterię korkową, jednak z czasem nasza oferta ewoluowała i obecnie cieszymy się pozycją lidera na polskim rynku produktów wspierających komunikację wizualną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy oferujemy produkty, które są idealnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Zakład Memoboards mieści się w Krakowie, jednak – dzięki ogromnemu potencjałowi produkcyjnemu, dostarczamy nasze tablice zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny.

Podstawowe obowiązki:

  • Montaż elementów tablic korkowych oraz akcesoriów i galanterii korkowej,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Kontrola jakości surowców wprowadzanych na produkcję oraz wytwarzanych produktów (kontrola wzrokowa, pomiary).

Wymagania:

  • Gotowość pracy w systemie 2-zmianoiwym,
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze,
  • Rynkowe wynagrodzenie,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji