Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/10/2018.

Pracownik produkcyjny

Kraków, małopolskie

Derksen Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta, czołowego producenta stali w Polsce, kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY

Miejsce pracy: Kraków

Główny zakres obowiązków:
- rozładunek wyrobów ceramicznych po wyjściu z pieca i suszarni;
- transport wyrobów oraz pakowanie mas i zapraw..

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
- stawkę zasadniczą (2100 zł brutto)+ dodatki zmianowe w systemie 4-brygadowym,dodatek nocny, premie
- pakiet socjalny,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej formie,
- odpowiednie narzędzia pracy.

Wymagania

- wykształcenie minimum zawodowe,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- ze względu na charakter wykonywanej pracy preferowane są osoby silne i wytrzymałe fizyczne,
- dodatkowym atutem będą: uprawienia SEP, uprawienia do obsługi suwnic, uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Derksen Polska Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy,... specjalizująca się głównie w branży przemysłowej, budowlanej i technicznej. Rynki, na których głównie działamy to Polska, Belgia, Holandia.

Posiadamy Certyfikaty:
- Nr 4042( Prowadzenie agencji zatrudnienia)

Na terenie Polski firma posiada siedzibę w Gliwicach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji , Praca Inne