Opis stanowiska pracy

• Samodzielna realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z planem produkcji oraz poleceniami przełożonego
• Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
• Usprawnianie stanowiska pracy w ramach systemu 5S oraz aktywności Kaizen
• Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i standardami systemów bezpieczeństwa produkcji żywności
• Współpraca z Działem Kontroli Jakości w zakresie bieżących pomiarów procesu produkcyjnego

Wymagania

• Wykształcenie co najmniej zawodowe
• Silna motywacja do podjęcia stałej pracy
• Zamiłowanie do porządku i dyscypliny pracy

Oferujemy:
• Wysokie standardy oraz warunki pracy w kulturze nastawionej na pracownika,
• Możliwość stałego rozwoju poprzez działanie i szkolenia,
• Rynkowy pakiet wynagrodzeń oraz ofertę dowozu do miejsca pracy
• Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Prezentacja firmy

OKECHAMP S.A. od ponad 20 lat z powodzeniem sprzedaje szeroki aso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji