Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie

OBOWIĄZKI

• Realizacja planu produkcji
• Przestrzeganie instrukcji i procedur obowiązujących w zakładzie
• Przestrzeganie zasad BHP na podległym obszarze
• Utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy
• Dbanie o powierzone narzędzia i inne mienie firmy
• Wykonywanie innych poleceń przełożonego będących w zakresie posiadanych kompetencji

WYMAGANIA

• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (4-brygadowym)
• Dokładność
• Zdolności manualne
• Bardzo dobry wzrok
• Zaangażowanie w pracę

OFERUJEMY

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej i premii
• Odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.