Opis stanowiska pracy

Zadania to wykonywanie prac w hali produkcyjnej (w pełni zautomatyzowanej lub w hali prac manualnych, tradycyjnie) przy produkcji ścian/sufitów na terenie zakładu prefabrykacji:

  • Kierowanie maszyna wylewająca beton
  • Obsługa maszyn (obiegowych) przy obracaniu ścian
  • Pielęgnacja betonu, wkładanie ocieplania, wycinanie
  • Firma pracuje na dwie zmiany

Oferujemy:

  • Pracę ( umowe o prace na czas nieokreslony + wszystkie dodatki + ubezpieczenia socjalne / emerytalne / kasa chorych + urlop 26 do 30 dni) w stabilnej i rozwijającej się firmie oraz przyjazną atmosferę pracy w atrakcyjnym miejscu ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe
  • Wsparcie koleżeńskie polskojęzycznych kolegów
  • Nowoczesne warunki pracy przy maszynach marki Progress
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i nauki języka niemieckiego ( w zakladzie znajduje sie nauczyciel jezyka niemeickiego jak i jest mozliwosc uczeszczania na intensywne szkolenia)
  • Koszty przejazdu i noclegu na rozmowę pokrywa pracodawca
  • Wsparcie polskojęzycznego konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • Wsparcie ze strony pracodawcy przy znalezieniem mieszkania oraz przy wszelkich formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe jako murarz, ciesla szalunkowy, stolarz, betoniarz, pracownik budowlany lub odpowiednie doświadczenie zawodowe na budowie lub w hali produkcyjnej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wiedza na temat przetwarzania betonu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutami bedzie podstawowa znajomość języka niemieckiego lub chęć nauki tego języka
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung jest na niemieckim rynku dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do momentu przejscia na emeryture
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka