HOMAG Polska Sp.z o.o.
Precisioneering oznacza dla nas: baczne śledzenie korzyści dla Klienta. Korzystając z naszych umiejętności inżynierskich, jesteśmy w stanie opracowywać rozwiązania inspirujące branżę na całym świecie. Jako wiodąca firma z branży inżynieryjno-mechanicznej cieszymy się, gdy inni podzielają naszą pasję.

Oferujemy następujące stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Zadania:

  • Instalacja elektryczna maszyn, zespołów i agregatów;
  • Łączenie szaf sterowniczych i poddzielnic;
  • Instalacja i uruchomienie maszyn i systemów zgodnie ze schematem elektrycznym i listą części;

Twoje umiejętności:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na produkcji;
  • Mile widziana umiejętność podstawowej analizy schematów elektrycznych i rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowymi;
  • Wsparcie procesu produkcji i umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV - Eksploatacja;

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Premie;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karty MultiSport).
Prześlij swoją aplikację za pośrednictwem naszego wewnętrznego portalu o pracę.
(kliknij w przycisk aplikuj po prawej stronie ogłoszenia)