Pracownik produkcyjny ze znajomością języka niemieckiego

Premium Work

Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

RÓWNIEŻ DLA PAR!

Dla naszego klienta poszukujemy osób (K/M) na stanowisko Pracownik produkcyjny ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Kontrola funkcjonowania maszyn produkcyjnych
  • Przeprowadzenie kontroli jakości i bezpieczeństwa
  • Sortowanie i pakowanie produktów z branży spożywczej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Dietę za każdą przepracowaną godzinę 0,53 € netto
  • Dodatki branżowe i taryfowe (IGZ)
  • Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową - dodatek za nadgodziny
  • Dodatek za pracę w niedziele i święta
  • Organizację zakwaterowania
  • Możliwość wyjazdu dla par
  • Pomoc w formalnościach dotyczących zasiłku rodzinnego (Kindergeld)

Nasze oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie na linii produkcyjnej mile widziana
  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Praca w trybie 3-zmianowym

Kandydatów, spełniających wymogi oferty - zapraszamy do aplikowania pod przyciskiem APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją pracy, specjalizującą się w świadczeniu usług z zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne