Pracownik produkcyjny w zakładach mięsnych

SBA Flex Recruitment

Boxtel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w zakładach mięsnych na różnych stanowiskach:
Sortowanie poporcjowanych kawałków mięsa i pakowanie gotowych produktów mięsnych według zamówień klientów (foliowanie, ważenie),
Pakowanie mielonego mięsa wołowego (tatar – tzw. Amercian Fillet) na tacki,
Grillowanie produktów mięsnych najwyższej jakości (wieprzowina i drób),
Obróbka gotowych płatów słoniny – odcinanie z haków i układanie na taśmie produkcyjnej, przycinanie pasów słoniny oraz sortowanie do skrzynek wg wielkości,
Załadunek różnego rodzaju mięsa do samochodów ciężarowych na dziale ekspedycji,
Kontrola jakości gotowych produktów oraz pakowanie i przygotowanie do transportu.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest mile widziana
Chęć do pracy w chłodzie (średnia temp. 7 stopni)
Dyspozycyjność na dłużej
Mile widziane doświadczenie w produkcji
Motywacja do pracy zmianowej

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji