PRACOWNIK PRODUKCYJNY w BRANŻY METALURGICZNEJ (zakwaterowanie)

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, okolice Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

Headwaypersonal GmbH poszukuje dla kontrahenta

PRACOWNIKA PRODUKCYJNY w BRANŻY METALURGICZNEJ

  1. Miejsce pracy Finning (dalsze okolice Monachium – kod pocztowy 86923)
  2. Praca w renomowanej firmie produkującej przemysłowe szpule z linami stalowymi
  3. Praca jest typowo fizyczna w „brudnych“ warunkach przy szlifowaniu wielkich szpul

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży metalurgicznej (umiejetnosc m.in. szlifowania)
  • Samodzielność i pracowitość
  • Chęć stałego pobytu w Niemczech
  • Własny samochód
  • Język niemiecki komunikatywny

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia i umiejętności min 11 - 13 EUR/godz plus dodatki ustawowe

Dodatkowo:

  • zwrot kosztów za dojazd w gotowce „od ręki“
  • zakwaterowanie (maksymalnie 2-osobowe) około 15 km od miejsca pracy (pracodawca pokrywa calkowite koszty w pierwszych 3 miesiacach, kolejne 3 miesiace placi polowe kosztow wraz z pracownikiem, po pol roku pracownik sam placi za swoje mieszkanie)
  • po zakończeniu okresu próbnego dodatki na wakacje i święta (300 EUR)
  • wsparcie polskojęzyczne na miejscu
  • niemiecka umowa o prace

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV w języku niemieckim z aktualnym numerem kontaktowym.

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca fizyczna, Praca Inne