Sep Peeters Polska Sp. z o.o
Sep Peeters Polska Sp. z o.o. nr. cer. 1211. Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, ogrodnictwo, produkcja. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony

www.seppeeters.com lub na www.facebook.com/seppeeters

Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcyjny / Pakowacz

Miejsce pracy: Holandia, region Venlo/ Venray/ Waalwijk/ Oudewater

Obowiązki:

  • produkcja i pakowanie warzyw z przeznaczeniem na mrożonki
  • pakowanie warzyw i owoców
  • pakowanie pomidorów, pieczywa, sera i inne

Wymagania:

  • motywacja
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość j. niemieckiego, j. angielskiego lub j. holenderskiego/ dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B- mile widziane
  • praca w systemie zmianowym + dodatki zmianowe
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD, TV, Wi- Fi
  • transport do pracy w NL: rower, auto firmowe lub transport do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku.
Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.