Pracownik produkcyjny – operator maszyn spożywczych - wyparki

ZPOW Vortumnus Sp. z o.o.

Skołyszyn ( koło Jasło), podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Vortumnus - Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw działający od roku 1977 jest wiodącym producentem przetworów owocowo-warzywnych konfekcjonowanych w słojach, a także znaczącym wytwórcą półproduktów przeznaczonych dla cukiernictwa, piekarnictwa i lodziarstwa. Nasze wyroby posiadają ugruntowaną pozycję rynkową zarówno w Polsce jak i zagranicą. www.vortumnus.pl

Poszukujemy osoby do pracy w ZPOW Vortumnus Sp. z o.o. na stanowisku:

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Skołyszynie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej, produkcja wyrobów zaplanowanych przez szefa produkcji na danej zmianie,
  • Organizowanie pracy po prześledzeniu zlecenia produkcyjnego w obrębie swojego zakresu
  • Znajomość punktu kontrolnego CP6 (blanszowanie ) monitoring oraz prowadzenie odpowiednich zapisów.
  • Dokładna znajomość krytycznego punktu kontrolnego CCP2, monitoring tego punktu oraz prowadzenie odpowiednich zapisów,
  • Pobranie surowców zgodnie z recepturą
  • Nadzór nad alergenami w procesie produkcyjnym i przestrzeganie zasad ich stosowania
  • Ścisłe przestrzeganie receptur oaz schematów produkcyjnych w trakcie produkcji
  • Kontrola zgodności receptur z normatywami zużycia surowców (kontrola ekstraktów surowców i produktów gotowych, jakości surowców i produktów)
  • Bieżące raportowanie produkcji
  • Przestrzeganie instrukcji gotowania na aparatach próżniowych
  • Kontrola prawidłowości ustawień maszyn i urządzeń w linii,
  • Bieżące usuwanie usterek na urządzeniach przynależnych we własnym zakresie,
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń linii w czystości i porządku ((bieżące czyszczenie i ustalanie w zależności od potrzeb czyszczenia i konserwacji linii z koordynatorem)
  • Mycie codzienne oraz okresowe.
  • Wykonywanie powierzonych obowiązków podczas zaplanowanych konserwacji i napraw okresowych przynależnych urządzeń.
  • Udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa i jakości;
  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących w Zakładzie.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu produkcji wyrobów spożywczych z wykorzystaniem maszyn i urządzeń lub pokrewne;
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn w branży spożywczej, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność analizowania stanu technicznego urządzeń;
  • umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • dokładność, precyzja;
  • zdolność do podejmowania celnych decyzji;
  • samodzielność w działaniu;
  • gotowość do podjęcia długoterminowej współpracy;
  • książeczka zdrowia z aktualnymi badaniami sanitarno - epidemiologicznymi.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • trzyzmianowy system pracy
  • miejsce pracy: Skołyszyn 493, 38-242 Skołyszyn, woj. Podkarpackie
  • oferta dotyczy pracy stałej

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe są zbierane i przetwarzane dla celów prowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w oparciu o wyrażoną przez Pana/Panią zgodę. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest ZPOW Vortumnus Sp. z o.o. z siedzibą w Lisowie 179, 38-242 Skołyszyn. Ma Pan/Pani prawo wglądu w dane i ich poprawiania, jeśli są niepoprawne lub nieaktualne oraz odwołania w każdym czasie swojej zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a po tym czasie przez kolejne 9 miesięcy dla celów ewentualnej, ponownej rekrutacji.

Pana/Pani dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych do żądania tych danych na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016.).

Prezentacja firmy

Vortumnus - Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw działający od roku 1977... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca na produkcji, Praca Sprzedaż - Account Management