Pracownik produkcyjny (obsługa aparatowni)

MILKPOL S. A.

Czarnocin k. Łódź, Piotrków Trybunalski, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Producent wysokiej jakości nabiału MILKPOL S.A. zatrudni:

pracownika produkcyjnego- obsługa aparatowni

Miejsce pracy: Czarnocin

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • dyspozycyjność
  • dokładność
  • gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość urządzeń produkcyjnych (przemysł spożywczy)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub na innych produkcyjnych w przemyśle spożywczym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • pakiet socjalny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Prezentacja firmy

„Milkpol” SA jest jednym z największych prywatnych producentów nabiału w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne