ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcyjny - nowe, wyższe stawki!

Miejsce pracy: Niepołomice, Kraków, Gdów, Limanowa, Brzesko
Zadania:
  • Manualny montaż podzespołów do samochodów ciężarowych
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Sumienne i dokładne wykonywanie pracy

Wymagania:
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę, wózki widłowe, lub prawo jazdy kat. C (możliwość doszkolenia)

Oferujemy:
  • Możliwość pracy od zaraz w firmie MAN Trucks w Niepołomicach
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę pracę tymczasową, z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta w późniejszym okresie
  • Pracę w systemie dwuzmianowym, na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki - nawet 4800 brutto!
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie, która cieszy się dobrą opinią wśród pracowników
  • Dofinansowanie do posiłków, pikniki rodzinne, możliwość korzystania z siłowni i boisk na terenie zakładu
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), Karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów pracowniczych w wielu miejscach - pizzeriach, centrach rozrywki, szkołach językowych
  • Pomoc w uzyskaniu uprawnień na suwnicę, oraz wózki jezdniowe z UDT - Dbamy o Twój rozwój!

Twój znajomy szuka pracy? POLEĆ NASZĄ OFERTĘ i razem zdobywajcie doświadczenie!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials