Pracownik produkcyjny lub magazynowy

Trenkwalder

Gliwice, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Obowiązki:
  • konfekcjonowanie produktów (nalewanie lub nasypywanie w zależności od typu produktu),
  • obsługa urządzeń z obszaru produkcji,
  • pakowanie,
  • przygotowanie wysyłek,
  • zgłaszanie awarii oraz problemów technicznych.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym o wysokich wymaganiach jakościowych i bezpieczeństwa będzie atutem,
  • otwartość na pracę zmianową (II lub III zmiany),
  • umiejętności wykonywania pracy zgodnie z instrukcjami i wymaganiami jakościowymi,
  • dobry stan zdrowia,
  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych i stosowne uprawnienia będą atutem (dla pracowników magazynowych), dla kandydatów bez uprawnień sfinansujemy kurs wraz z egzaminem.

Oferujemy:
  • stałą pracę na umowę o pracę (pierwsze trzy miesiące okresu próbnego, a następnie stałe zatrudnienie na czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3000 zł brutto miesięcznie na początek, po trzech miesiącach okresu próbnego 3300 zł brutto wraz z dalszym progresem, dla operatorów wózków widłowych przewidujemy wyższe stawki,
  • regulaminową premię kwartalną,
  • pracę na II i III zmianie z ekstra dodatkiem w wysokości 15%,
  • ubezpieczenie medyczne LUX MED z możliwością objęcia rodziny,
  • możliwość ubezpieczenia na życie pracownika i jego rodziny w bardzo korzystnym pakiecie,
  • kartę Benefit Multisport,
  • udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne i wakacyjne oraz zapomogi),
  • kasę zapomogowo-pożyczkową dla pracowników z opcją udzielania nieoprocentowanych kredytów oraz pożyczek mieszkaniowych,
  • bony żywnościowe dla pracowników, którzy będą zatrudnieni na stanowiskach ze zwiększonym wydatkiem energetycznym (do realizacji we wszystkich handlowych centrach spożywczych),
  • bony do kantyny zakładowej dla pracowników niepalących oraz wydłużoną przerwę w pracy dla osób palących,
  • bezpłatne napoje z firmy Delikomat,
  • system poleceń pracowniczych - 2000 złotych za każdą poleconą osobę, która sprawdzi się po okresie próbnym,
  • szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień technicznych,
  • coroczny piknik dla pracowników oraz spotkanie wigilijne,
  • pracę w czystych i przyjaznych warunkach z pełnym wyposażeniem BHP zgodnie z zasadami jakości i bezpieczeństwa.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy